Türkiye - Süper Lig
Antalyaspor
20:00
Istanbulspor AS
Türkiye - 1. Lig
Eyüpspor
20:00
Sakaryaspor
Almanya - Bundesliga
Mainz 05
21:30
Köln
Fransa - Ligue 1
Ajaccio
22:00
Paris St. Germain
İtalya - Serie A
Juventus Turin
21:45
Empoli FC
Belçika - Pro League
Cercle Brugge
21:45
Royal Charleroi
Portekiz - Premier Lig
FC Porto
22:15
Benfica Lisbon
İskoçya - Premier Lig
Hibernian FC
21:30
St Johnstone FC
Copa Libertadores, Women
SE Palmeiras SP
01:15 2 : 1 MS
MS
Universidad de Chile
Libertad Limpeno
01:15 0 : 1 MS
MS
Independiente Del Valle
İngiltere - Lig 1
Ipswich Town
22:00
Derby County
İngiltere - Ulusal Lig
Notts County
21:45
Maidstone United FC
Almanya - 2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
19:30
Holstein Kiel
Hansa Rostock
19:30
Kaiserslautern
Almanya - 3. Lig
FSV Zwickau
20:00
Sc Freiburg II
Fransa - Ulusal
FC Bastia Borgo
20:30
LB Chateauroux
Bourg Peronnas
20:30
Paris 13 Atletico
USL Dunkerque
20:30
Sedan
Le Mans FC
20:30
Martigues
Le Puy Foot 43 Auvergne
20:30
US Avranches
Nancy
20:30
Stade Briochin
Orleans
20:30
Red Star FC
FC Versailles 78
20:30
Stade Olympique Choletais
US Concarneau
20:30
FC Villefranche-Beaujolais
İtalya - Bahar Şampiyonası
Juventus Turin
16:00
Cagliari Calcio
Hollanda - Eerste Divisie
ADO Den Haag
21:00
De Graafschap
Dordrecht
21:00
NAC Breda
Heracles Almelo
21:00
EVV Eindhoven
Maastricht
21:00
Den Bosch
TOP Oss
21:00
Roda JC Kerkrade
Willem II Tilburg
21:00
Almere City FC
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
AFC Ajax
20:30
Excelsior Rotterdam
FC Twente
20:30
PSV Eindhoven
SC Telstar VVNH
20:30
SC Heerenveen Kadınlar
Belçika - First Division B
RWD Molenbeek 47
17:00
KV Waasland-Beveren
Lierse Kempenzonen
17:00
Lommel SK
Club NXT
17:00
KMSK Deinze
RSC Anderlecht Futures
17:00
FCV Dender EH
Jong KRC Genk
17:00
K Beerschot VA
Sl16 Football Campus
17:00
Royal Excelsior Virton
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
RSC Anderlecht Bayanlar
21:00
FC Femina White Star Woluwe
Sporting du Pays de Charleroi
21:00
KAA Gent
KRC Genk
21:30
Standard Femina de Liege
Portekiz - Liga Portugal 3
CF Os Belenenses
21:00
Sporting Lisbon B
Rusya - Gençlik Ligi
Samara Kryliya Sovetov
11:00
CSKA Moskova
Chertanovo Moskova
11:00
FC Fakel Voronezh Youth
FK Spartak Moskova
23:00
Torpedo Moscow
FK Nizhny Novgorod
23:00
Sdyushor Zenit St. Petersburg
Strogino Moskova
23:00
Ural Ekaterinburg
FC Master Saturn
23:00
FC Orenburg Youth
Kuban Krasnodar Youth
23:00
Lokomotiv Moskova
PFK Sochi
23:00
Dinamo Moskova
FK Rostov Youth
23:00
FC Krasnodar
FC Akhmat Grozny
23:00
FK Khimki
FK Nizhny Novgorod
23:00
FK Zenit St Petersburg
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
Ryazan VDV
19:00
ZFK Krasnodar
FK Rubin Kazan
19:00
Zvezda-2005 Perm
Chertanovo Moscow
19:00
ZHFK Yenisey Krasnoyarsk
ABD - ABD MLS
Philadelphia Union
03:00 1 : 0 MS
MS
FC Cincinnati
Los Angeles FC
05:00 3 : 2 MS
MS
Los Angeles Galaxy
Almanya - Bayanlar Bundesliga
SV Meppen
20:15
1. FFC Turbine Potsdam 71
Almanya - Bayernliga Kuzey
DJK Gebenbach
20:00
DJK Ammerthal
TSV Kornburg
20:00
Don Bosco Bamberg
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
Bayern Munich II
20:00
Nürnberg (A)
1. FC Schweinfurt 05
20:00
Viktoria Aschaffenburg
FC Augsburg II
20:00
Ansbach
FV Illertissen
20:00
Turkgucu Munich
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
Offenbacher FC Kickers 1901
20:00
Ulm 1846
FC 08 Homburg-Saar
20:00
FSV Mainz II
TSG Balingen 1848
20:00
Bahlinger
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
FC Rot-Weiss Erfurt
20:00
Borussia Berlin
VSG Altglienicke
20:00
Lokomotiv Leipzig
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
BSV SW Rehden
20:30
TSV Havelse
Almanya - Oberliga BW
Nöttingen
20:00
Offenburger
FSV 08 Bissingen
20:00
Sport-Union Neckarsulm
Almanya - Oberliga Hamburg
Tura Harksheide
20:30
Union Tornesch
TUS Osdorf 1907
20:30
SV Rugenbergen 1925
Hamm United
20:30
SC Victoria Hamburg 1895
Wandsbeker TSV Concordia 1881
20:30
FC Turkiye Wilhelmsburg
Hamburger SV III
21:00
Buchholz 08
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
SG Dynamo Schwerin
21:00
FSV Union Fuerstenwalde
Neuruppin
21:00
1. FC Frankfurt
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
FV Dudenhofen
20:30
FK 03 Pirmasens
SG 2000 Mulheim-Karlich
21:00
Ahrweiler BC 1920
Almanya - Regionalliga Batı
SC Wiedenbruck
20:00
SV Rodinghausen
Alemannia Aachen
20:30
1. FC Cologne II
Avustralya - A-Ligi
Western United FC
11:45 0 : 1 DA
DA
Macarthur FC
Avusturya - 2. Liga
FC Liefering
19:10
Rapid Wien II
Young Violets Wien
19:10
SKU Amstetten
Vorwärts Steyr
21:30
SV Lafnitz
Avusturya - Bölgesel Ligi Doğu
FC Marchfeld Donauauen
20:00
SV Stripfing
ASK-BSC Bruck/Leitha
20:00
SV Leobendorf
ASV SIEGENDORF
20:00
SR WGFM Donaufeld
TWL Elektra
20:30
ASV Drassburg
Kremser SC
21:00
SC Neusiedl am See 1919
Avusturya - Bölgesel Ligi Merkez
TUS Bad Gleichenberg
20:00
Wolfsberger AC (A)
SC Kalsdorf
20:00
FC Gleisdorf 09
SK Treibach
20:00
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Allerheiligen
20:00
Deutschlandsberger SC
SV Ried II
20:00
SAK Celovec/Klagenfurt
DSV Leoben
20:00
SC Weiz
Avusturya - Regionalliga Salzburg
Seekirchen
20:00
SV Grodig
Azerbaycan - Premier Lig
Sumgayit FK
18:00
Zira FK
Neftchi Baku PFC
18:00
Sabah Masazir
Gabala FK
18:00
FK KAPAZ
Sabail FK
18:00
Keshla FK
BAE - 1. Division
Masfoot Sports Club
15:55
AL Arabi (UAE)
Al-Hamriyah
16:00
Fursan Hispania FC
BAE - Başkanlar Kupası
Al Wahda FC (Uae)
19:45
Sharjah FC
Bahreyn - Premier Lig
AL Budaiya
16:30
AL-SHABBAB
AL Khalidiyah
19:30
AL HIDD
AL Bahrain
19:30
Al-Riffa SC
Bolivya - Profesyonel Lig, Kapanış
Blooming
01:15 1 : 0 MS
MS
CA Palmaflor
Independiente Petrolero
03:30
CD Real Tomayapo
Brezilya - Brasilero Seri B
AA Ponte Preta SP
03:30 0 : 2 MS
MS
CS Alagoano AL
CR Vasco da Gama RJ
03:30
Criciuma EC SC
Brezilya - Brasilero Serie A
Sao Paulo FC SP
02:00 3 : 1 MS
MS
Coritiba FC PR
Bulgaristan - Birinci Prof. Lig
FK Spartak 1918 Varna
17:30
PFC Cherno More Varna
FC Arda Kardzhali
17:30
FC Lokomotiv 1929 Sofia
Çekya - FNL
FC Vysocina Jihlava
19:00
SK Slavia Prague B
SFC Opava
19:00
1 FK Pribram
Çekya - Msfl
FC Hlucin
19:00
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Çekya - U19 1.Grup
MFK Karvina U19
12:00
1 FC Slovacko U19
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
Sichuan WFC
09:15
Shandong Sports Lottery
Wuhan Jianghan University
09:15
Changchun Dazhong Zhuoyue
Beijing Bg Phoenix FC
11:00
Henan Jianye
Jiangsu LFC
11:30
Meizhou Hakka WFC
Shaanxi Chang An Athletic FC
11:30
Shanghai Shengli
Danimarka - 1.Lig
SonderjyskE
20:00
Hilleroed Fodbold
Danimarka - 2nd Division Doğu
Skive IK
20:00
Jammerbugt FC
Danimarka - Kvindeliga, Women
FC Thy - Thistedq
19:30
Dbk Fortuna Hjoerring
Danimarka - Superligaen
Odense Boldklub
20:00
Lyngby BK
Danimarka - Danmarksserien
BK Skjold
19:30
BK Avarta
Goerslev IF
20:00
Holbaek BI
B. 1909
20:00
Tarup-Paarup IF
Vb 1968
20:15
Kfums Boldklub Kopenhagen
Ekvador - Serie B
CD El Nacional
03:00 4 : 2 MS
MS
Libertad Loja
El Salvador - Primera Division, Açılış
AD Chalatenango
00:00 1 : 2 MS
MS
CD Aguila
El Salvador - Primera Division, Reserves, Apertura
CD Fas U20
00:15 3 : 0 MS
MS
CD Atletico Marte U20
AD Isidro Metapan U20
00:30 3 : 2 MS
MS
11 Deportivo FC U20
Endonezya - Liga 1
Persis Solo
12:00
Barito Putera
Bhayangkara FC
16:30
PSM Makassar
Etiyopya - Premier Lig
Fasil Kenema SC
13:00
Defence Force FC
Wolaita Dicha SC
16:00
Ethiopian Medhin
Faroe Adaları - 1. deild
Ki Klaksvik II
17:00
07 Vestur Sorvagur II
B36 B36 Torshavn IITorshavn II
17:00
Vikingur Gota II
HB Torshavn II
17:00
NSI Runavik II
Filistin - West Bank League
Ahli Al Khalil
15:00
Jabal El Mokaber
Taraji Wadi Al-Nes
16:00
Shabab Al-Dhahiriya
Shabab Al Khaleel
18:00
Shabab Alsamu
Galler - Cymru Championship South
Abergavenny Town
21:30
Trefelin BGC
Briton Ferry Llansawel
21:30
Cambrian & Clydach Vale
Barry Town United FC
21:30
Llanelli Town
Galler - Cymru Championship, North
Prestatyn Town
21:30
Ruthin Town
Galler - Cymru Premier
Caernarfon Town FC
21:45
Aberystwyth Town FC
Güney Afrika - Ulusal 1.Lig
Nb La Masia
16:30
Platinum City Rovers
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Chennaiyin FC
17:00
FC Goa
Hırvatístan - Druga HNL
NK Kustosija
16:00
NK BSK Bijelo Brdo
Hrvatski Dragovoljac
16:00
NK Jarun Zagreb
Honduras - Liga Nacional. Açılış
FC Motagua Tegucigalpa
04:00
UPNFM Choluteca
İngiltere - Premier League 2, Division 2
Aston Villa FC
21:00
Nottingham Forest FC
Norwich City FC
21:00
West Bromwich Albion
İngiltere - Professional Development League
Barnsley FC
15:00
Crewe Alexandra
Ipswich Town
15:00
Bristol City
İrlanda - Birinci Lig
Cork City FC
21:45
Bray Wanderers
Galway United FC
21:45
Longford Town
Treaty United
21:45
Wexford FC
Waterford FC
21:45
Athlone Town
İrlanda - Premier Lig
Bohemians Dublin
21:45
Finn Harps
Derry City
21:45
Shelbourne FC
Dundalk
21:45
Sligo Rovers
University College Dublin
21:45
Drogheda United
Shamrock Rovers
22:00
St. Patrick´s Athletic
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
Estrella CF
23:00
CF Panaderia Pulido
İsrail - Ligat Al, Women
Maccabi Talents Hadera
12:00
Hapoel Beer Sheva
İsrail - Ulusal Lig
Ironi Tiberias
16:00
FC Kafr Qasim
Hapoel Nof Hagalil FC
16:00
Hapoel Umm AL Fahm
Maccabi Achi Nazareth FC
16:00
Hapoel Afula FC
Hapoel Rishon Lezion FC
16:00
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
Hammarby
20:00
IF Brommapojkarna
İsviçre - Challange Ligi
FC Aarau
16:00
Neuchatel Xamax
Lausanne-Sport
16:00
FC Thun
Kazakistan - Birinci Lig
Zhenis Nur Sultan
10:00
Kaisar Kyzylorda
Akademia Ontustyk
12:00
Igilik
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
Olympiakos Nicosia
19:00
Apollon Limassol
Anorthosis Famagusta
19:00
Doxa Katokopias
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
Ethnikos Achnas FC
19:00
Ermis Aradippou
Kolombiya - Primera B
Tigres FC
02:00 0 : 1 MS
MS
CD Atletico Huila
Deportes Quindio
04:00 1 : 0 MS
MS
CD Real San Andres
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
FC Mokpo
09:00 1 : 6 MS
MS
Busan Transportation Corporation
Kuveyt - Crown Prince Kupası
AL-Shabab Kuwait
17:40
Al Tadhamon
Al Kuwait SC
20:40
Al-Salmiya SC
Letonya - 1st Ligas
Valmiera FC II
17:00
FK Tukums 2000/Tss II
Valmiera FC II
17:00
FK Tukums 2000/TSS
Litvanya - 1 Lyga
Marijampole City FA
15:30
FK Nevesis
FK Atmosfera
19:00
FK Ekranas
FC Neptunas Klaipeda
19:00
FA Siauliai B
Litvanya - A Lyga
FK Suduva Marijampole
18:00
FK Jonava
Lübnan - Premiyer Lig
Bourj FC
16:30
Al Ansar SC
Malta - Premier Lig
Sirens FC
20:30
Zebbug Rangers FC
Meksika - Liga de Expansion Mx, Apertura
CD Mineros de Zacatecas
03:00 1 : 0 MS
MS
CD Tapatio
Meksika - Liga MX, Açılış
CF Pachucha
05:06 5 : 2 MS
MS
CF Monterrey
Moldova - Divizia A
FC Flacara Falesti
14:00
FC Floresti
Olimp Comrat
14:00
Real Succes
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
Al Bashair
15:55
Al Orouba
Al-Rustaq
16:05
Al-Ittihad Club
Sur SC
18:00
Al Suwaiq
Al-Nahda
18:00
AL Nasr SC (OMA)
Paraguay - Primera Division, Clausura
Cerro Porteno
22:00
Club General Caballero Jlm
Resistencia FC
22:00
Club Olimpia
12 De Octubre De Itaugua
22:00
Sportivo Ameliano
Sol De America
22:00
Tacuary Asuncion
Nacional Asuncion
22:00
Guairena FC
Club Guarani
22:00
Libertad Asuncion
Peru - Premier Lig
Carlos Mannucci
02:00 2 : 2 MS
MS
Alianza Atletico
Alianza Lima
04:30 2 : 0 MS
MS
Em Deportivo Binacional
Asociacion Deportiva Tarma
23:00
AD Cantolao
Ayacucho FC
23:00
Alianza Lima
Universitario de Deportes
23:00
Sport Huancayo
Atletico Grau
23:00
Melgar
Alianza Atletico
23:00
Sporting Cristal
Carlos Mannucci
23:00
UTC De Cajamarca
Deportivo Municipal
23:00
CDU San Martin
CS Cienciano
23:00
FC Carlos Stein
Em Deportivo Binacional
23:00
CD Universidad Cesar Vallejo
Polonya - Ekstraklasa
Widzew Lodz
18:30
Miedz Legnica
Polonya - I Ligi
Odra Opole
21:30
Ruch Chorzow
Ruanda - National League
AS Kigali
19:00
Apr FC
Şili - Primera B
Deportes Copiapo
02:30 2 : 2 MS
MS
Deportes Magallanes
Singapur - Premier League
Geylang International
14:45
Albirex Niigata Singapore FC
Lion City Sailors FC
14:45
Young Lions
Slovakya - 2. Liga
Spartak Myjava
20:00
FK Kosice
Slovakya - Superliga
MFK Skalica
18:30
Slovan Bratislava
Tanzanya - Premiyer Lig
Kagera Sugar
16:00
Singida BS FC
Tayland - Thai League 1
Chiangrai United
15:00
Nakhon Ratchasima FC
Uganda - Premier Lig
Bul FC
16:00
SC Villa
Wakiso Giants FC
16:00
Blacks Power FC
Ukrayna - Persha Ligi
LNZ Cherkasy
12:00
MFC Metalurh Zaporizhya
Ukrayna - U19
FC Rukh LVIV U19
16:00
FC Metalist 1925 Kharkiv U19
Kolos Kovalivka
16:00
FC Chernomorets Odessa
FC Kryvbas Kriviy Rih U19
16:00
FC Ingulets U19
FC Oleksandria
16:00
FC Lviv
Met Kharkiv
16:00
SC Dnipro-1
NK Veres Rivne
16:00
FC Zorya Lugansk
Fc Dynamo Kiev
16:00
FC Vorskla Poltava
FC Minaj U19
16:00
FC Shakhtar Donetsk
Ürdün - Jordan Ligi
Al Jazeera Club Amman
18:00
Al Hussein Irbid
Moghayer AL Sarhan
20:30
Al Faisaly (Jor)
Venezuela - Premier Lig
Portuguesa FC
01:00 0 : 1 MS
MS
Deportivo Tachira
Deportivo Lara
01:00 1 : 0 MS
MS
Academia Puerto Cabello
Vietnam - V Lig 2
Can Tho FC
12:00
Quang Nam FC
Cong An Nhan Dan
12:00
Pho Hien FC
Clb Bong Da Hue
12:00
DAK LAK
Long AN FC
12:00
Sanna Khanh Hoa Bvn
Phu Tho FC
12:00
Ba Ria Vung Tau Fc
Phu Dong FC
12:00
Binh Phuoc

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL